Оголошується набір на навчання за програмою офіцерів запасу

В період з 01.04.2023р. здійснюється конкурсний відбір для проходження на контрактній основі навчання на кафедрі військової підготовки Льотної академії НАУ за програмами підготовки офіцерів запасу.
Запрошуються:
1. Студенти ЗВО другого та старших курсів навчання, будь якої форми навчання, будь-якої спеціальності чи спеціалізації, чоловічої та жіночої статі.
2. Особи, які вже мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра без вікових обмежень.
Громадянам України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу, надається відстрочка від призову на строкову військову службу на весь період навчання (2 роки).
 Військово-облікові спеціальності:
Пілот військово-транспортної авіації;
Офіцер бойового управління;
Керівник зони посадки;
Офіцер авіаційного штабу.
Заняття проводяться виключно у м. Кропивницький з метою підготовки до проходження військової служби у Збройних Силах України на офіцерських посадах в Повітряних Силах ЗСУ, інших військових формуваннях, а також в правоохоронних органах спеціального призначення.
  Додаткову інформацію про умови проведення конкурсного відбору, а також про особливості проходження військової підготовки можна отримати:
на кафедрі військової підготовки ЛА НАУ;
за тел.: 050 6883112 (08.00-12.00)
- написати запитання у Viber: 050 6883112;
- написати на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у листі, будь ласка, вкажіть свій контактний номер телефону).

Кафедра військової підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету є єдиним в Кіровоградському регіоні військовим навчальним підрозділом, в якому військове навчання за програмою підготовки офіцерів запасу можуть проходити як курсанти (студенти) Льотної академії НАУ, так і студенти інших ЗВО та особи, які вже здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра.

Навчатися мають право особи чоловічої та жіночої статі без вікових обмежень.

Навчання на кафедрі військової підготовки здійснюється за кошти фізичних осіб.

Військове навчання розраховане на 2 роки та здійснюється:
- для курсантів ЛА НАУ - методом військового дня (один день на тиждень) або блоково (протягом 2-3-х тижнів на семестр);
- для студентів ЗВО м. Кропивницького - в другій половині дня методом військового дня або блоково (протягом 2-3-х тижнів на семестр);
- для громадян з освітою не нижче освітнього рівня бакалавр - блоково протягом 2-3-х тижнів на семестр.  

Кафедра військової підготовки розташована в окремій будівлі, має сучасну матеріально-технічну базу, навчальну авіаційну техніку та озброєння. На кафедрі працюють висококваліфіковані науково-педагогічні працівники з числа офіцерів запасу, які мають великий досвід кадрової військової служби в лавах Збройних Сил.

Завершальним етапом військової підготовки є проведення 30-ти денного навчального збору в військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України, де студенти складають Військову присягу на вірність Українському народові.

Випускникам кафедри військової підготовки по закінченню навчання присвоюється первинне офіцерське звання "молодший лейтенант запасу".

Випускники кафедри військової підготовки мають можливість працевлаштуватися на офіцерських посадах в Збройних Силах України або в інших військових формуваннях, а також правоохоронних органах спеціального призначення.

Умови конкурсного відбору студентів для навчання на кафедрі військової підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету за програмою підготовки офіцерів запасу

Детальнішу інформацію можна отримати за вказаними адресою або телефоном.

 

Адреса: КВП ЛА НАУ, вул. Степана Чобану, 1, м.Кропивницький, Україна, 25005.
Телефон, Viber : +38 050 6883112
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.