"Не професія, а діамант!" - так говорить про професію авіадиспетчерів ведуча ранкової програми на телеканалі ДніпроTV. А розкрив їй таємниці професії заступник декана ФЛЕ та ОПР Льотної академії НАУ Андрій Невиніцин. Дивіться, про особливості підготовки та переваги у роботі цих унікальних авіаспеціалістів!

Репортери телеканалу «ТТV» побували на урочистому шикуванні в льотній академії, спілкувалися із першокурсниками та їх батьками. Докладніше про День знань та початок нового навчального року в Льотній академії НАУ дивіться у сюжеті ТРК «ТТV». Випуск новин «Акценти дня» від 01.09.2021 року.

Кропивничанин Юрій Ситник відлітав 32 роки. Він – військовий льотчик. Керував винищувачами, бомбардувальниками і перехоплювачами, а нині навчає безпеці польотів курсантів у Льотній академії. Як виконував фігури вищого пілотажу, справлялвся з несправним двигуном та літав на висоті 50 метрів від землі розповів в інтерв'ю Суспільному.

Детальніше...

27 серпня у програмі «РадіоДень» розповідали про авіаційний Кропивницький. Виїзна студія Суспільного працювала в Музеї авіації Льотної академії Національного авіаційного університету. Ведучий проєкту — Василь Левицький.

Детальніше...