Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

28 грудня 2024 року на розширеному засіданні випускової кафедри льотної експлуатації та безпеки польотів Льотної академії Національного авіаційного університету відбулася попередня експертиза дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 275 Транспортні технології (спеціалізація 275.00 «Авіаційний транспорт) здобувачки Серебряннікової Вікторії Юліївни (тема дисертаційного дослідження «Методи та модель обґрунтування напрямів модифікації повітряних суден транспортної категорії для підвищення ефективності авіаперевезень», науковий керівник – Дмітрієв Олег Миколайович, доктор технічних наук, професор.

Детальніше...

У рамках Спартакіади Льотної академії НАУ серед здобувачів вищої освіти 27 лютого проводилися змагання з баскетболу 3х3. В них узяли участь 4 команди здобувачів ІІ- ІV курсів.

Детальніше...

28 лютого 2024 року відбулася робоча зустріч деканів факультетів, гарантів освітньо-професійних програм із фахівцями Центру забезпечення якості вищої освіти в академії щодо обговорення моніторингу проміжних результатів опитувань здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти та стану підготовки до акредитації освітньо-професійних програм.

Детальніше...

27 лютого Рада молодих вчених Льотної академії НАУ та здобувачі третього освітньо-наукового рівня долучилися до вебінару «Можливості DAAD для українських вчених», організованому Радою молодих вчених при МОН України та DAAD.

Детальніше...

27 лютого Льотну академію відвідали курсанти 3-го курсу Луганського навчально-наукового інституту імені Е.О. Дідоренка Донецького державного університету внутрішніх справ. Для них була проведена екскурсія по Алеї авіаторів – виставковому просторі, що розкриває більш ніж столітню історію авіації нашого краю.

Детальніше...

19 лютого 2024 року пішов з життя
ВАСИЛЬЄВ ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ
(09.01.1947-19.02.2024)

Свою трудову діяльність Валерій Іванович розпочав у вересні 1967 року в Павлоградському об’єднаному авіазагоні на посаді диспетчера служби руху.
В подальшому, вся трудова діяльність Валерія Івановича була пов’язана з Льотною академією.
В Кіровоградській школі вищої льотної підготовки почав працювати з травня 1971 року, спочатку, на посаді радіотехніка служби зв’язку, потім диспетчером служби руху, а з 1974 року по 1998 рік працював керівником польотів служби руху Кіровоградського вищого льотного училища цивільної авіації. З грудня 1998 року був переведений на посаду диспетчера вже Державної льотної академії України, потім з 2001 по 2018 роки працював на посаді інструктора тренажерного центру організації повітряного руху Льотної академії національного авіаційного університету. З серпня 2018 року працював на посаді охоронника сторожової охорони.
Мав численні заохочення – Почесні грамоти, подяки. В 1987 році занесений на дошку Пошани, а в 1991 році було вручено значок «За безаварійне управління повітряним рухом» та планкою «15 років», в 1992 році – планкою «25 років» за безаварійне управління повітряним рухом та бездоганну диспетчерську роботу.
Колектив Льотної академії НАУ висловлює щирі співчуття родині та близьким. Валерій Іванович залишиться в наших серцях прекрасною людиною та професіоналом.
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!!!

Звертатися за телефонами:
+380950718587, +380504572139, +380508735661, +380501678234.

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Тестування проходитиме під час основних і додаткових сесій:

  • основні: 14 травня – 25 червня;
  • додаткові: 11–19 липня.
Детальніше...