Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Приймальна комісія: [email protected]

Телефони: (066) 8361629,

(095) 0718587,

(050) 4572139.

Доцентка кафедри права та соціально-гуманітарних дисциплін Льотної академії НАУ Ірина Романько взяла участь у циклі онлайн-зустрічей «ЖІНКА В ДИПЛОМАТІЇ: ВИКЛИК ЧИ МІСІЯ?», які проходили з березня по червень 2024 року. Організатори заходів – Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин, а також фонд Hanns Seidel Stiftung Ukraine (Фонд Ганнса Зайделя в Україні).

Детальніше...

Первинна профспілкова організація, трудовий колектив Льотної академії НАУ вкрай занепокоєні ситуацією, що склалася навколо господарської діяльності, яка проводиться на земельній ділянці, що належить Льотній академії НАУ.
11 липня 2024 року о 13.30 керівництву Льотної академії НАУ надійшло повідомлення, що невідомі особи здійснюють збір врожаю на земельній ділянці, яка належить Льотній академії НАУ.
Негайно були повідомлені правоохоронні органи, які під час огляду місця події виявили сільськогосподарську техніку разом із зерном озимої пшениці, яка здійснювала незаконне збирання врожаю.
Постановою слідчого вилучені речі та документи, визнанні речовим доказом у кримінальному провадженні.
Слідчий СУ ГУ Національної поліції в Кіровоградській області звернувся з клопотанням до Кіровоградської обласної прокуратури щодо арешту вищезазначеного майна.
Проте, постановою Кіровоградської обласної прокуратури від 12 липня 2024 року було відмовлено у вказаному клопотанні та зобов’язано повернути всю техніку разом із зерном озимої пшениці.
Повідомляємо, що адміністрація Льотної академії НАУ не погоджується з даним рішенням в частині повернення зерна та, наразі, юридичний відділ академії готує відповідні звернення.
Льотна академія НАУ знаходиться у скрутному фінансовому становищі, має значну заборгованість по заробітній платі та є ще багато питань, які потребують негайного вирішення, що дасть змогу прискорити реорганізацію та розвиток Льотної академії.

Первинна профспілкова організація
Льотної академії НАУ

ВАЖЛИВО! Міністерством освіти і науки України у 2024 році скасовано вступ на денну форму навчання за контрактом. Вступ для навчання в аспірантурі в цьому році здійснюватиметься виключно за державним замовленням.
Вступ на навчання в аспірантурі за контрактом цього року буде можливий лише на заочну форму здобуття освіти.
ПОРОГОВІ БАЛИ ЗМІНЕНО! Умовою допуску до вступних випробувань в академії є успішне складання ЕВІ в 2023 році з оцінкою за текст з іноземної мови не менше ніж 130 балів або успішне складення ЄВІ в 2024 році з оцінкою за текст загальної навчальної компетентності (ТЗНК) не менше ніж 160 балів.

Шановні випускники!
Щиро вітаємо Вас із завершенням важливого етапу навчання та отриманням дипломів бакалавра! Ви пройшли шлях, сповнений викликів та здобутків. Ваші зусилля, волелюбність, наполегливість та прагнення до знань допомогли вам подолати усі виклики.

Детальніше...

1 липня стартувала реєстрація електронних кабінетів для більшості вступників. Через велику кількість запитів система може перевантажуватися. Тому радимо не намагатися все встигнути в перший день: часу для реєстрації вистачає. Але, звісно, не відкладайте все на останні години – у цей час система теж навантажена. Оберіть день між піковими періодами.

Детальніше...

2 липня 2024 року пішов з життя
ГРИШМАНОВ ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
(03.01.1963-02.07.2024)

Гришманов Євгеній Олександрович закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації у 1988 році та отримав кваліфікацію «Інженер-електрик по експлуатації авіаційного обладнання».
В Льотній академії НАУ Гришманов Євгеній Олександрович розпочав свою трудову діяльність з вересня 1996 року на посаді завідувача лабораторією кафедри ОПР.
З вересня 2000 року був переведений на посаду викладача кафедри ІТ, згодом на посаду старшого викладача.
З січня 2001 року був переведений на посаду старшого викладача кафедри ІТ та ОПР.
У червні 2018 році був призначений начальником Бази експлуатації радіотехнічного обладнання та зв’язку. З січня 2024 по червень за сумісництвом працював на посаді старшого викладача кафедри фізико-математичних дисциплін та застосування інформаційних технологій в авіаційних системах.
Євгеній Олександрович зарекомендував себе висококваліфікованим фахівцем, надійним співробітником та чудовою людиною. Користувався авторитетом серед співробітників та курсантів і слухачів.
Колектив Льотної академії НАУ висловлює щирі співчуття родині та близьким. Євгеній Олександрович залишиться в наших серцях прекрасною людиною та професіоналом.
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!!!
Прощання відбудеться 3 липня за адресою: с. Созонівка, вул. Набережна, 43 об 11.30 (о 12 год. – на кладовищі в с. Созонівка).

28 червня 2024 року відзначається 28-ма річниця прийняття Конституції України – Основного Закону нашої держави.
Це особливе свято, яке символізує важливий крок на шляху до незалежності, демократії та правової держави.
Конституція України – це національний скарб, вона відображає нашу багату історію та глибоке історичне коріння.
Сьогодні Україна змушена відстоювати права і свободи у війні з агресором. Подяка всім, хто зараз на полях битв і на трудовому фронті, за самовідданість заради спільної Перемоги!
З Днем Конституції!
Слава Україні!

Адміністрація та Профспілковий комітет